4PCS Повлекува моторни NEMA 23 месеци заграда, инсталација Блок

4PCS Повлекува моторни NEMA 23 месеци заграда, инсталација Блок

DEN 1166.00
DEN 1295.52
 

Тековен
Количина на стоки


4 PCS Повлекува моторни NEMA 23 месеци заграда, инсталација Блок
Пратката содржи :
4 X NEMA23 инсталација заградата
16 X NEMA23 инсталација заградата setscrew

Други карактеристики

Одржување На Вртежен Момент:
0mm
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
сертификација:
CCC
Чекор Агол(степени):
0mm
Број На Модел На:
Nema23
is_customized:
Yes

Најдобри понуди