Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери, Розова и Зелена со едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,Музеј на Квалитетот

Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери, Розова и Зелена со едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Сепак,професионална протега услуга е сеуште достапна. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. Ви благодариме!
Добра Услуга :
100% спаси купи guarentee,Ако не сте задоволни со сликата за било која причина, можете да го вратите во рок од 14days со 100% moneyback,треба само да се плати за враќање поштарина
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). тоа е важно за меѓународен бизнис.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Тие не се оригиналната големина на сликата. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Број На Модел На:
ED093
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди