Фабриката Штекер 18CM Ѓердан Синџир Накит Екранот Стои Биста на Оркестарот Манекен Модел Pendant Носителот Организатор Рек Здрав Продавница

Фабриката Штекер 18CM Ѓердан Синџир Накит Екранот Стои Биста на Оркестарот Манекен Модел Pendant Носителот

DEN 1886.00
DEN 1985.76
 

Тековен
Количина на стоки


Опис Neckform Големина 17(L)*15(W)*18(H)cm Материјал Leatherette Дрво Боја Црна Со Бели Нето Тежина 300g Пакет 2 парчиња
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Други карактеристики

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
кожа
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
18cm
Објектот Должина:
17cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
15cm
Производ Карактеристики:
црн сомот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Најдобри понуди