Маслото Репродукција на Лен Платно,По Бања 3 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,По Бања 3 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Среќен Шопинг!!!
.
Опис :
По Бања 3 од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Голи
Број На Модел На:
ED028
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди