100pcs/многу мешавина боја 20*30cm/7.8*11.8 инчен organza торбичка подарок торбичка накит торбичка слатка торбичка прилагодите големина и логото

100pcs/многу мешавина боја 20*30cm/7.8*11.8 инчен organza торбичка подарок торбичка накит торбичка слатка торбичка

DEN 652.32
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. pls кажи ми го НЕМА. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Се надеваме дека може да се разбере ова. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5 работни денови по приемот на вашата исплата, но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
EMS
10-12days
ЗАБЕЛЕЖИ : Ако купите повеќе од 100ќе им понуди бесплатен превозот од Express
1. Ве молам дозволете ми да знам.
[Истакна ]
1 ).
Превозот метод
Достава датум
Превозот Бесплатно
Кина изминатите воздух mail
20-50days
Слободни
DHL
5-7days
Ако имате потреба од ова, два превозот начин, pls дозволете ми да знам кога ќе го купите и кеси. торба е 100pcs/pack и по бојата, нашата цел е MOQ еден пакет со нашата големина
2) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации , особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде токму иста со слика што го виде во нашата продавница.Freedback & контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Ние ќе се потрудиме да се избегне или намали царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата.Политика на враќање : Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
3) на Оваа торба е направен од страна на рачно изработени, па тоа ќе имаат отстапување во 5мм. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. целосна наплата, замена или замена е понуден.
[Прилагодено]
Секоја големина може да се прилагоди на вас . Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.

Други карактеристики

Шема:
Никој
Број На Модел На:
cb
Материјал:
organza

Најдобри понуди