Луција Занаети 10g/20g Злато снегулка Виножито Првенство Sequin флеш клип сјајот декорација додаток 24010054(2.5D10g)

Луција Занаети 10g/20g Злато снегулка Виножито Првенство Sequin флеш клип сјајот декорација додаток 24010054(2.5D10g)

DEN 23.52
 

Тековен
Количина на стоки


Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Други карактеристики

Тип На Производ:
Sequins
Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Кеси,Помине Уметност
Обликот:
Ѕвезда
Дебелина:
Други
Бренд Име:
Луција занаети
Број На Модел На:
24010054(2.5D10g)
Спецификација:
21-30mm
боја:
Злато
Пакет:
10g/многу 20g/многу
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
20mm/25мм

Најдобри понуди