26 Куќен ред - Винил Ѕид Уметност Decal Налепница Ѕид Цитати / Ѕидот Decals од AmazingSticker 70*80СМ Бесплатен превозот

26 Куќен ред - Винил Ѕид Уметност Decal Налепница Ѕид Цитати / Ѕидот Decals од AmazingSticker 70*80СМ Бесплатен

DEN 733.00
DEN 814.56
 

Тековен
Количина на стоки


Заврши Големина : 70*80СМ
Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 300g/set
Стандардната боја : Црна
ФУНКЦИЈА
1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Модерен дизајн и висок квалитет
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Други карактеристики

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
JM501
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
90X100CM
Функција:
3D Налепница
is_customized:
yes

Најдобри понуди