рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танц Класа од едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,танц масла

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танц Класа од едгар едгар дега ,Слободна локација

DEN 5232.00
DEN 6540.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници. Ве молиме проверете превозот детали.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.
Среќен Шопинг!!!
.
Тие не се оригиналната големина на сликата.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
ED062
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди