Модни додатоци леопард печати срцето Жените ѓердан Фабрика трговија на Големо

Модни додатоци леопард печати срцето Жените ѓердан Фабрика трговија на Големо

DEN 182.00
DEN 202.08
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
слика
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
50cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
xl0091
Бренд Име:
kissme
синџир дебелина:
21cm-50cm
дали мулти-слој:
q17
синџир шема:
Други
моделот pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
продолжување на синџирот:
10cm подолу
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди