Зелена Demin Флорални Boned Корсет Outerwear Врвот Чипка Цвет Шема Жан Баскиски S M L XL 2XL

Зелена Demin Флорални Boned Корсет Outerwear Врвот Чипка Цвет Шема Жан Баскиски S M L XL 2XL

DEN 379.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Копче
is_customized:
Yes
Стил:
Секојдневниот
Ткаенина Тип:
Тексас
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
2878
боја:
Зелена
Стил:
Overbust
Коски:
Акрилна пластика коска
Назад:
Лента алкохол
Пакет:
1*Корсет; 1*G-string

Најдобри понуди