EMS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!!! (10 компјутери/многу ) 2013 Нов Дизајн Вештачки Пена зголеми Букет во Розова Свадба Букет .

EMS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!!! (10 компјутери/многу ) 2013 Нов Дизајн Вештачки Пена зголеми Букет во Розова Свадба

DEN 7248.00
 

Тековен
Количина на стоки


Трговија на големоЕМС БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!!! (10 компјутери/многу ) 2013 Нов Дизајн Вештачки Пена зголеми Букет во Розова Свадба Букет .
Пена роуз свадба букет
Дијаметар на секоја роза : прибл.6cm
Секој букет имаат 30 пена рози.
Ние, исто така, имаат и други бои ,pls кликнете на овој линк да се купи :
Пакување : OPP ВРЕЌА+Картонска Кутија.
Answer : ___________________________ Note :
а. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Прифаќаме само Зачувам .Western Union се исто така добредојдени.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја, pls контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодарам многу! : )
Размена само ако еден ќе купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа.

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба
Бренд Име:
Jarrey
розова свадба букет:
handwrapped
Цвет Букет:
пена цвеќиња
вештачки рози пена:
свадба оркестарот
пена зголеми букет:
пена цвет букет
свадба цветни аранжмани:
Свадба Материјали
Свадба Букет:
булчински букет
свадба партија маса декорации:
рози декорација

Најдобри понуди