бесплатен превозот на P&P *******Noblest 12mm сина, Сива боја бела школка Бисер Ѓердани 18

бесплатен превозот на P&P *******Noblest 12mm сина, Сива боја бела школка Бисер Ѓердани 18

DEN 611.00
DEN 719.04
 

Тековен
Количина на стоки


Процес :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. Имам други прекрасен објект на мојот alibaba.
Чекор 2) Обезбеди детали за проблемот што го имаат.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
-Враќање/Поврат Политика-
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . ве молиме да видите на мојот друг објект!
Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.
-Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
- Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. превозот времето е 12-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата.com's центарот за пораки. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.
- Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата.
Добредојдовте во мојата продавница!!!
добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи :
Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди