бесплатен превозот на Големо акции облека торба висат ознака канапи/тенка коноп јаже/замав ознака прашка/стрингови/tag линија тема 300 метри многу

бесплатен превозот на Големо акции облека торба висат ознака канапи/тенка коноп јаже/замав ознака прашка/стрингови/tag

DEN 722.00
DEN 768.00
 

Тековен
Количина на стоки


Трговија на големо облека висат ознака канапи/тенка коноп јаже/
замав ознака прашка/стрингови/tag линија
Тоа е во тек,може да се намали со себе,
должината му е до вас!

Други карактеристики

Тип На Производ:
Кабли
По завршувањето:
восок
Обликот:
Круг
Употреба:
Чевли,Домашен Текстил,Чанти,Облека
Должина:
it is up to you
Број На Модел На:
108
Материјал:
100% Коноп
Техника:
Извртени
Дијаметар:
1.2 mm
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes

Најдобри понуди