црна боја шема жакард webbing појас 1 инчен 25мм висок квалитет на 50 метри

црна боја шема жакард webbing појас 1 инчен 25мм висок квалитет на 50 метри

DEN 2880.00
 

Тековен
Количина на стоки


Гуангжу liman лента има над 10 години експерименти на одлуки webbing,
ние имаме развиено повеќе од 6000 видови на webbing sucessfully.ние во големи
најлон webbing ,вклучувајќи чиста најлон и имитација најлон,моделот може да се Herringbone,
Двојно Herringbone,Twill ,Мрачно,голема заклучување страна,мали заклучување страна,Microgrroove,Згусне
Microgrrove; Памук webbing, вклучувајќи чист памук,СП линија и Акрил. моделот може да се
се Twill,Мушка ткаат или жлебови. Grosgrain incluinding PP grosgrain и најлон
grosgrain. Еластична бенд, вклучувајќи висока-брзина гума,ткаени еластична и mercerized
еластична , обрачот и јамка;

Други карактеристики

Тип На Производ:
Webbing
Ширина:
25mm
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Број На Модел На:
CL2118
Материјал:
Полиестер
Ширина:
25mm
Дебелина:
1.9 mm
боја:
шарени

Најдобри понуди