2 Парчиња Црвена/Roal Сини Кристал Кристал Diamante 2.2 Инчен Големи Brooch

2 Парчиња Црвена/Roal Сини Кристал Кристал Diamante 2.2 Инчен Големи Brooch

DEN 288.00
 

Тековен
Количина на стоки


Сребро Позлатен Кристал Светкавиот Brooch Pin
Многу убаво Сребро Позлатен Црвена/Сини кристал brooch.
На brooch големина е 5.5 cm во дијаметар.
Сите камен е Кристал Кристал.Ова е светкавиот brooch.
Имајте на ум ова brooch е во врвот одделение квалитет.
Превозот и Плаќање :
Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,FEDEX
Повратни информации
Ве молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот. Целосна наплата ќе ви биде даден, ако не сте потполно задоволни. Ви благодариме

Други карактеристики

Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
147/8
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Matrial:
цинк легура и кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Дијаметар:
5.5 cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди