Модни додатоци личност був гроздобер жените hairpin страна-заврзана клип Фабрика трговија на Големо

Модни додатоци личност був гроздобер жените hairpin страна-заврзана клип Фабрика трговија на Големо

DEN 64.00
DEN 71.52
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Barrettes
Стил:
Тренди
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ts0012
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
боја:
Армијата Зелената Боја
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди