Рачно изработени 925 Сребрен Змеј Pendant гроздобер тајландски сребро змеј фенг шуи taiji накит pendant чисто сребро среќа pendant

Рачно изработени 925 Сребрен Змеј Pendant гроздобер тајландски сребро змеј фенг шуи taiji накит pendant чисто

DEN 1966.00
DEN 2160.00
 

Тековен
Количина на стоки


Рачно изработени 925 Сребрен Змеј Pendant за мажи. Овој змеј pendant беше handcrafed од сребро 925.
Тоа ќе доаѓаат со бесплатен кожа ѓердан и бесплатен подарок пакет. На сребрен ѓердан нема да дојде со pendant. Ако сакате сребрен ѓердан, ве молиме проверете нашиот ѓердан категорија да се купи.
Големина : 41mm*29mm. Тежина : 9.65 g.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
SP0070
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобри понуди