Беж монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Новороденото Бебе на Фотографијата Реквизити 36x60 се Продаваат од Страна на дворот

Беж монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Новороденото Бебе на Фотографијата Реквизити 36x60 се Продаваат

DEN 1228.00
DEN 1320.00
 

Тековен
Количина на стоки

Содржина : 100% Синтетички
Ширина : 150cm/60 инчи
Големина : 150x92cm/60"x36"
боја : беж
Тежина : 800 грам По Двор
Куп Должина : 5cm

Други карактеристики

Употреба:
Авто Тапацир,Домашен Текстил,Облека
Материјал:
Faux Крзно
Тип:
Замервам

Најдобри понуди