Мода и модни додатоци леопард печати крстот гроздобер прстен Фабрика трговија на Големо

Мода и модни додатоци леопард печати крстот гроздобер прстен Фабрика трговија на Големо

DEN 64.00
DEN 71.52
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Метална боја:
Светло Жолто Злато Во Боја, Позлатен Сребрен, Антички Злато Позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
2mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Смола
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
jz0087
Бренд Име:
kissme
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
боја:
Чоколадо
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди