рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Во Milliner е 1 ,Слободна локација за подигнување на Превозот,Музеј квалитет масла

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Во Milliner е 1 ,Слободна локација за подигнување

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Среќен Шопинг!!!
.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Опис :
Во Milliner е 1 од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .

Други карактеристики

Големина (Инчен):
16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 36x36
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ED040
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди