Платно Отпечатоци Бесплатен превозот дома материјали декоративни маслото модерна уметничка слика отпечатоци на платно за продажба Дд-6-FJ(125)

Платно Отпечатоци Бесплатен превозот дома материјали декоративни маслото модерна уметничка слика отпечатоци

DEN 691.00
DEN 691.20
 

Тековен
Количина на стоки

Материјали/Милје : HD-Отпечатоци маслото на платно
Предмети : Слика
Техника : Печатени
Материјал : Платно
Рамка : Без рамка (платно само)
Димензии : Прилагодите на располагање
Висат Во : Дневна Соба, Спална Соба, Канцеларија, Кафулиња, Хотели
Пакување : Валани во цевка
Белешки : жиг на "U2-АРТ" над нема да се појавуваат на сликата за себе.
Попуст и Комбинирање на Превозот
Ние не се Комбинираат Превозот. Ако може да се купи на повеќе од 2 парчиња, Ние ќе ви понуди 10% попуст за два отпечатоци, 20% dicount за 3 до 10 слики, 30% disount за 11 до 100 компјутери.
2 предмети - 10% попуст на целата цена
Од 3 до 10 предмети - 20% попуст на целата цена
11 до 100 објекти - 30% попуст на целата цена
Прилагодување
Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас.
Се Враќа Политика
Ние прифаќаме враќа политика во рок од 14 дена. Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или тоа не е како што е опишано во опис ,можете да се вратите до нас од воздухопловната во рок од 14 дена од денот на приемот за размена или целосна наплата, вклучувајќи го и превозот на трошоците, вие само треба да се плати се враќаат трошоците.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, позитивен фидбек е многу ценет и ние ви благодариме за вашата поддршка, направете го истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни или Неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.
Нашата фабрика и Машина

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X18, 16X24, 20X30, 24x36, 36x48
Бренд Име:
juwe
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Памук
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Дд-6-FJ(125)
Предмети:
Сценографијата
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени

Најдобри понуди