Камерата Далечински Управувач Shutter Кабел Порака Switch MC-DC2 За Nikon D90 D3300 D5100 D5200 D5300 D5500 D7100 D610 D750 P7700

Камерата Далечински Управувач Shutter Кабел Порака Switch MC-DC2 За Nikon D90 D3300 D5100 D5200 D5300 D5500

DEN 194.40
 

Тековен
Количина на стоки


, , , , , , , (Кликнете на за да внесете) ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Купувачи место цел, мора да плаќање во рок од 20 дена, во Спротивно, цел ќе самостојно затворени, Ако имате било какви проблеми за плаќање, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress за помош.

Други карактеристики

боја:
MC DC2
Тип:
Жица
Компатибилен Бренд:
NIKON
Бренд Име:
EINGCA
Пакет:
No
Број На Модел На:
MC-DC2

Најдобри понуди