Бесплатен превозот 50pcs глобална напојување за AC100-140V или 175-265V t8 лер цевка 900mm 14W висока моќност флуоресцентни светилки за заштеда на енергија

Бесплатен превозот 50pcs глобална напојување за AC100-140V или 175-265V t8 лер цевка 900mm 14W висока моќност

DEN 18100.00
DEN 20111.52
 

Тековен
Количина на стоки

Млечно бела/Транспарентен капак availabl
8. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности
Гаранција :
15 Дена Гаранција
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за враќање на средствата. Може да го замени T8/T10/T12 традиционалните флуоресцентни светилки.Ви благодариме за вашата поддршка!. Изолирани внатрешни возачот.
60 Дена Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди враќање на средствата . Широк напон : 85-265 VAC. Но треба да се плати на две начин превозот на товар. Ниско лумен амортизација.
Профил LED цевка
1. Прифати ОЕМ
*********************************************************************
Карактеристики :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. Одлична процесот на производство
3. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние ќе
следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3 Години Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 3 години, вие се уште можете да го испрати назад до нас.
*******************************************************************
=====================================================================================================
Плаќање :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница
ве молиме контактирајте со нас!
Испорака :
1. T8 интегрирани цевка
2. Патентиран дизајн : целата алуминиумска цевка тело,turnable светилка носителот
2.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари.4 m и да се прилагоди на големината на располагање. Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Купувачите бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот цена . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. 3years гаранција
5. CE,FCC,Ro HS,TUV,ССА,PSE одобрување
4. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
14w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
IKSLED
Зрак Агол(°):
120°
Должина:
0.9m
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G13
Обликот:
Бар
LED Чип Модел:
2835
сертификација:
CE,EMC,FCC,RoHS,ССА
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
108 компјутери
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Цевка
Напон:
85-265V

Најдобри понуди