Делта AUB0812H 8CM 80MM 80*80*25MM 8*8*2.5 CM 8025 DC 12V 0.30 серверот инверторот axial компресор кулер за Ладење фанови

Делта AUB0812H 8CM 80MM 80*80*25MM 8*8*2.5 CM 8025 DC 12V 0.30 серверот инверторот axial компресор кулер за

DEN 547.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд ДЕЛТА
Модел AUB0812 H (Очигледно високи вртежи во минута тип)
Големина 80 * 80 * 25mm
Имајќи Хидраулични (Делта заштитено хидраулични магнетни имајќи) Живот 60,000 часа
Имајќи
Стандарден напон 12 V
Електрична струја 0.26 На
Брзина 3000 RPM
Воздушниот волумен 35.3 CFM
Одржување на најдобар Континуирана операција Време 60,000 часа
Фан конектор за матична Плоча 4 pin конектор

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AUB0812H
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди