Црвена Свадба венчаница Занаети Костим Шие Од Дворот 60 Широк Бесплатен Превозот 2 дворови/многу

Црвена Свадба венчаница Занаети Костим Шие Од Дворот 60 Широк Бесплатен Превозот 2 дворови/многу

DEN 486.00
DEN 522.72
 

Тековен
Количина на стоки


Ткаенина тип : Сатен ткаенина
Ткаенина материјал : полиестер
Боја : црвена
Ширина : 60"/150cm
Големина на едно парче : 36"X60" / 150x92cm
Тежина за едно парче : 110g
60" Сатен Ткаенина
Ова е сатен ткаенина, околу 59"-60" широк, достапни во повеќе различни бои.
Оваа прекрасна сатен е совршен за фустани, костуми и сите проекти!
Доколку купите повеќе од 1 дворот на иста боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, и до 20 метри.
Ве молиме имајте на ум дека јас се добие бои во фотографии да се онолку точни колку што е можно, но овие бои ќе изгледа различно на секој компјутер на екранот. Ако ви треба точно сенка, ве молиме порака мене и јас ќе ви даде инструкции да се добие примерок.

Други карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Сатенски ткаенина
Функција:
Анти-Статички
Тип На Производ:
Tencel Ткаенина
Ширина:
150cm
Бренд Име:
Златна Зајакот
крпа за користење:
другите платно
решетки шаблон тип:
Полна Боја
крпа материјал:
хемиски влакна текстил
ножици технологија:
Предиво Обоена
Продажба:
расфрлани

Најдобри понуди