Најновата верзија 15x5.5 Карбонски Влакна Пропелер го Поставите Г.С./CCW DJI S800 Пар FPV 15 x 5.5 Г.С. / CCW за Octacopter 1555 Проп

Најновата верзија 15x5.5 Карбонски Влакна Пропелер го Поставите Г.С./CCW DJI S800 Пар FPV 15 x 5.5 Г.С. / CCW

DEN 725.76
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Времето во транзит : ЕМС Услуга Проценува Времето за Испорака е 5-10 дена ( Следење Услуга : WWW. Плаќање За заштита на вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.,другата за CCW)
Ако цел над два предмети или да се меша со цел, можете да ги зачувате вашите DHL, или ЕМС превозот цена.COM ), Кина Пост Воздух Mail и Парцела Услуга Проценува Времето за Испорака е 15-26 дена ( Следење на Услуга : intmail.
Количина : 1 пар (2 компјутери,еден компјутери за Г.5
- Висок сјај 3 K twill заврши
- Тежина : 14g за секој проп
- Многу силен и мала тежина
Добро за DJI S800
Со 100% јаглерод влакна,многу силни и лесни само 14g/еез
Површински третман : 3 K сјаен финиш!
Добро рамнотежа
Тоа е добро за DJI S800. Најчесто, обработка на време е 3 работни дена. Превозот 1). Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Спецификации :
- Материјал : јаглерод влакна
- Епоксидна смола маска
Големина на : 15 X5. Ви благодариме!
.cn ), Хонгконг Пост Воздух Парцела Услуга Проценува Времето за Испорака е 15-26 дена ( Следење Услуга : hongkongpost. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.html ), DHL Услуга Проценува Време на Испорака е од 2 до 5 дена ( Следење Услуга : WWW.

Други карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
TAROT-РК

Најдобри понуди