Стакло мозаик плочки за кујна, бања,плочки за подови,плочки за ѕид

Стакло мозаик плочки за кујна, бања,плочки за подови,плочки за ѕид

DEN 9552.00
 

Тековен
Количина на стоки


тифани стакло мозаик
Употреба : бања,позадина ѕид дома,хотел,клуб и др.
Единечната Цена : 1 lot = 11 листови =1 м2 =11sq нозе
Спецификации :
Облик : квадрат, правоаголник, итн.
Секоја големина може да се прилагоди.
Боја никогаш не е згаснат
Најдобра цена и qualityt
MESH МОНТИРАНИ
Функција :
1) Погодни за внатре и надвор од ѕидовите, КУЈНА НАЗАД ПОЗДРАВНИОТ ЅИД,бања ѕид,базени, фонтани и слични апликации
2) Може да се применува како целосна листови или во мали делови да се формира декоративни граници или скратува со други tiled површини
3) Отпорни да бледнее, боење и губење на бојата, лесен за чистење
5 ивица огледало злато огледало сина чај огледало мозаик позадина ѕид бар огледало стакло мозаик плочки US$ 180.00 /метар квадратен
Кристално стакло мозаик US$ 180.00 /метар квадратен
стакло мозаик плочки за купатила,кујна,ѕидни плочки,подни плочки US$ 180.00 /метар квадратен
Кристално Стакло Мозаик US$ 9.80 /парче
стакло мозаик,огледало мозаик плочки US$ 180.00 /метар квадратен
СТАКЛО МОЗАИК ЗА КУЈНА,БАЊА,ВОЛ МОЗАИКОТ,ПОДНИ МОЗАИЦИ US$ 150.00 /метар квадратен

Други карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
sarhang
Тема:
Шема
Број На Модел На:
YG202A
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Најдобри понуди