рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танц Класа на Операта од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,Музеј на квалитетот

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танц Класа на Операта од едгар едгар дега,Слободна

DEN 5232.00
DEN 6540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето . (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Ве молиме проверете превозот детали.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
ED061
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди