ФДУ Detox Нога Спа Бања Машина Со Далеку Инфрацрвена Waistbelt За Домашна Употреба HK-803

ФДУ Detox Нога Спа Бања Машина Со Далеку Инфрацрвена Waistbelt За Домашна Употреба HK-803

DEN 8064.00
 

Тековен
Количина на стоки


ФДУ Detox Нога Спа Бања Машина Со Далеку Инфрацрвена Waistbelt За Домашна Употреба HK-803
Спецификација На ФДУ Detox Нога Спа Бања Машина Со Далеку Инфрацрвена Waistbelt За Домашна Употреба
Нето тежина : 2.5 KG
Пакување димензија : 41 CM * 29 CM * 15.5 CM (L*W*H)
Кутија димензија : 65 CM * 43 CM * 33.5 CM НАПОН : 110 V/220 V
Моќност : 50 W
Актуелни : 0.5-2.5
Главната карактеристика ФДУ Detox Нога Спа Бања Машина Со Далеку Инфрацрвена Waistbelt За Домашна Употреба
1.далеку инфрацрвена половината појас. Усвојување на традиционалните бамбус јаглерод, се комбинираат кинески и западен,може да се постигне физикална терапија, губење тежина и убавина ефект.
2.луксузна алуминиум packge.погледнете повеќе Специјалности, префинетост
3.на brainpower код управуваат може да ви помогне да economization работна сила и трошоците.може да се отвори продавница како ви се допаѓа.и кодексот е многу лесно да се сеќавам.
А,Производи принцип
Водата е претворено во една голема количина на енергија јони преку ion очисти уред (позитивни и негативни), направи внатрешна ќелија зајакнување на енергија, промовирање на различни ензими во живо. Подобрување на човечкото тело орган циркулираат функција., забрзување на метаболизмот, го прават човечкото тело се добро постепено. Преку бојата која покажува, може да се разбере сопственото здравје .
Б,Производи функција
1. Подобрување на организирање на отровни способност себеси на телото;
2. Олеснување на товарот на телото орган ;
3. Промовирање на метаболизмот и циркулацијата на крвта;
4. Зголемување на енергија на клетките;
5. Iimprove на спиење ефикасно
Слика ФДУ Detox Нога Спа Бања Машина Со Далеку Инфрацрвена Waistbelt За Домашна Употреба
Accesories на ФДУ Detox Нога Спа Бања Машина Со Далеку Инфрацрвена Waistbelt За Домашна Употреба

Други карактеристики

Стандарден Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Нога
Број На Модел На:
HK-803
is_customized:
Yes
Големина:
41CM * 29CM * 15.5CM (L*W*H)
моќност:
60W
сертификација:
CE И ФДУ
Материјал:
ABS
Гаранција:
1 година
Двојна Или Еден :
Една Машина
Пакет:
Алуминиумска Кутија

Најдобри понуди