Автомобилот Задни Видите Обратна Копија на Камерата за CCD Универзална Назад Серија Пред Приказ на Камерата

Автомобилот Задни Видите Обратна Копија на Камерата за CCD Универзална Назад Серија Пред Приказ на Камерата

DEN 1506.72
 

Тековен
Количина на стоки

Широк агол на гледање. Било увозните давачки или други давачки на купувачот одговорност.
ВАЖНО ПОТСЕТНИК
1. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на средството и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.0 Vp-p, 75 Ohm
Тековната Потрошувачка :
50-60m A, Max 110m A
Баланс На Белата Боја :
Авто
Светлото Надомест :
Авто
S/N Сооднос :
>48db
Агол На Гледање :
170°
Напојување
DC 12 V
Температурата На Работа :
-20°C~ +60°C, RH95% Max
Температура На Чување :
-30°C ~ +80°C, RH95% Max
ПАКЕТ СОДРЖИНА
1 x Автомобил Rear View Camera
1 x Видео кабел
1 x кабел за Напојување
1 x упатството за Корисникот
ФОТО ГАЛЕРИЈА
ИНСТАЛАЦИЈА ( Само за референца )
-Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. CCD слики сензор.
ПЛАЌАЊЕ
Зачувам БЕЗБЕДЕН и УДОБЕН трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група, во моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер , Western Union, Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
-Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот., во рок од 5 дена (ако имаме во акции, во спротивно ќе биде 7-15 дена за нашето производство на времето). По добивањето на објектот и проверка на ok, ве молиме љубезно мора да се пријавите aliexpress и потврди нарачка примени во рок од 3 дена,
2.
-Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта
-Поврзете моќта на камерата на вашиот автомобил обратна lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. Поддршка ноќ визија.
ГАРАНЦИЈА
-Една година гаранција под правилна инсталација и употреба
-Во рамките на гарантниот период, ние ќе го поправи единиците за вас бесплатно (размена на допир на екранот или LCD
треба да се наплаќа). Осветлување
0. Поддржува NTSC или PAL Видео систем.
Ако имате било какви прашања за нашиот производ или на нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе комуницира со вас и да ги реши тоа во најрано време.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
C&C CHINCHUANG
боја:
Црна
агол на гледање:
170 степен
Модел Бр.:
CC-5237B

Најдобри понуди