20 компјутери Quieten lounged мултифункционален прозрачна неонски порака одбор часовник електронски часовник проекција на алармот

20 компјутери Quieten lounged мултифункционален прозрачна неонски порака одбор часовник електронски часовник

DEN 10330.00
DEN 12912.00
 

Тековен
Количина на стоки

Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 10-25 работни денови за пост превозот.
Испорака :
1. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Пакет се вклучени : 20 компјутери
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Quieten lounged мултифункционален прозрачна неонски порака одбор часовник електронски часовник проекција на алармот
Опис На Производот
USB Аларм часовниците USB 4 портен хаб одбор Мултифункционален светлина порака одбор најдобар подарок новина
Детали За Производот
батеријата не е вклучена.

Други карактеристики

Дисплеј Тип:
Дигитални
Тип:
Биро Часовници
Тежина:
50g
Дијаметар:
50mm
Ширина:
50mm
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
табела часовник
Функција:
LUMINOVA
Motivity Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Должина:
50mm

Најдобри понуди