Бања Правила Четка за Миење Коса Флеш Деца Бебе Лепило Винил Цитат Уметност Mural Велејќи Декорација 25*100CM Бесплатен превозот

Бања Правила Четка за Миење Коса Флеш Деца Бебе Лепило Винил Цитат Уметност Mural Велејќи Декорација 25*100CM

DEN 452.00
DEN 502.56
 

Тековен
Количина на стоки


Заврши Големина : 25*100 CM
Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 300g/set
Стандардната боја : Црна
ФУНКЦИЈА
1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Модерен дизајн и висок квалитет
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Други карактеристики

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ZebraHome
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
JM503
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
25X100CM
Функција:
3D Налепница
is_customized:
yes

Најдобри понуди