A065VL01 V3 lcd екран

A065VL01 V3 lcd екран

DEN 1646.00
DEN 2166.24
 

Тековен
Количина на стоки


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобри понуди