10*15cm/4*6inch Бела Organza подарок торба свадба слатка торбичка мешавина боја прилагодите големина и логото

10*15cm/4*6inch Бела Organza подарок торба свадба слатка торбичка мешавина боја прилагодите големина и логото

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки

Freedback & контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5 работни денови по приемот на вашата исплата, но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
Превозот метод
Достава датум
Превозот Бесплатно
Кина изминатите воздух mail
20-50days
Слободни
DHL
5-7days
Ако имате потреба од ова, два превозот начин, pls дозволете ми да знам кога ќе го купите и кеси.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Услуга :
1. Ве молам дозволете ми да знам.
EMS
10-12days
ЗАБЕЛЕЖИ : Ако, но повеќе од 100ќе им понуди бесплатен превозот од Express
1. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, секоја граѓанска е одговорност за нивната должност. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно да дозволете ми да знам прво. Ние ќе се потрудиме да се избегне или намали царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. pls кажи ми го НЕМА. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
2) Оваа торба е направен од страна на рачно изработени, па тоа ќе имаат отстапување во 5мм. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Број на телефон и поштенски број се многу важни за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. Можете да го испратите вашето ЛОГО за нас пред да ред и ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО.

Други карактеристики

Подарок Торба Големина:
9x12cm, 7x9cm, 30x40cm, 17x23cm, 15x20cm, 12x17cm, 10x15cm, 20x30cm
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
cb
Материјал:
organza

Најдобри понуди