2014 година Нови Vestido Де Феста Партија Фустани Празник Продажба на Превозот / женски Фустан Парче Слободен Големина 2 Бои Мраз без Ракави Слободни

2014 година Нови Vestido Де Феста Партија Фустани Празник Продажба на Превозот / женски Фустан Парче Слободен

DEN 451.00
DEN 451.20
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема Нов
Тежина : approx129g (Бела), approx136g (Црна)
Материјал : Јужна Кореја свила
Боја : Црна и Бела
Проверете објектот е measurment внимателни пред да се купи!! Боја : Црна и Бела Должина : 83cm Биста : 120-150cm Половината : 70-100cm
1inch=2.54 см
Мери лежи рамно, не може да биде 1-2cm разлики. Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Бохемски
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
#2350
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Декорација:
Appliques
Големина на:
Бесплатни Големина (само една големина)
Сезона:
Лето
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Sleeve Стил:
Капа Ракав
боја:
Црна и Бела
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди