Модата Партија Фустани Додатоци Collares БАКНЕЖ МЕНЕ Сите натпревар Бонбони Боја Сладок Цвет Краток Дизајнер Ѓердан Фабрика трговија на Големо

Модата Партија Фустани Додатоци Collares БАКНЕЖ МЕНЕ Сите натпревар Бонбони Боја Сладок Цвет Краток Дизајнер

DEN 562.00
DEN 624.00
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Зелена, розова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
2-3cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
54cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl00226
Бренд Име:
kissme
синџир дебелина:
51cm-80см
дали мулти-слој:
q17
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
продолжување на синџирот:
10cm подолу
Pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди