Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking 15mm Мешани Цвет 2 Дупка

Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking 15mm Мешани Цвет 2 Дупка

DEN 6942.00
DEN 8677.44
 

Тековен
Количина на стоки

0393 инчен 1 инч=25. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.74 /многу
150 парчиња / многу
Нов Џеб Војска Зелена Воена Lensatic Пешачење Кампување Компас V3350 US$ 208.
Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking 15mm Мешани Цвет 2 Дупка
Објектот Дрвени Материјали
Објектот Главно Бои Мешани различно обоени цвет шема
Објектот Околу Големината Монистра, големина : 15mm кол Thinkness : 4mm Дупка големина : 1. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.00 /многу
120 парчиња / многу
Прилагодливи Пливање Вратот на Бебето Пливање пазувите прстен Oxter Прстен Бебе Пливање Прстен US$ 449.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.80 /многу
60 парчиња / многу
Бебе Пливање пазувите Прстен Бебе Пливање Oxter Прстен Прилагодливи Пливање тренер Вратот US$ 100.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Мини компас компас џеб Висока точност и стабилност Американски компас keychain компас US$ 90.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Превозот
1.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.20 /многу
20 парчиња / многу
Зелена Воена Lensatic Пешачење Кампување Компас V3350 Нов Џеб Армијата на САД$ 446.76 /многу
200 парчиња / многу
Нов Џеб Војска Зелена Воена Lensatic Пешачење Кампување Компас V3350 US$ 91.00 /многу
10 групи / многу
Бебе Пливање ТРЕНЕР Oxter Прстен Прилагодливи Пливање Вратот на Бебето Пливање пазувите Прстен US$ 229.90 /многу
25 групи / многу.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Сликарство
Материјал:
bakelite
Големина:
15 mm
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг

Најдобри понуди