OPHIR 10pcs/многу 22cc Една Акција Airbrush Пластични Шишиња за Airbrushing Модел се Наслика Ноктите Уметност Шминка _AC019-10x

OPHIR 10pcs/многу 22cc Една Акција Airbrush Пластични Шишиња за Airbrushing Модел се Наслика Ноктите Уметност

DEN 841.92
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Погоден за : Една Акција Airbrush
Куп капацитет : 22cc
Пакет Се Вклучени :
10x шише

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лак Смена
НЕТО-WT.:
233g
Број На Модел На:
AC019-10x
Количина:
10 парчиња
Состојка:
Пластични
Тип:
Помине Уметност шишиња
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди