Бесплатен Превозот-30Pcs Сребро Позлатен Stardust Spacer Монистра 11x8mm,одговара шарм хривнија M00635

Бесплатен Превозот-30Pcs Сребро Позлатен Stardust Spacer Монистра 11x8mm,одговара шарм хривнија M00635

DEN 220.00
DEN 259.20
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен Превозот-30 Pcs Сребро Позлатен Stardust Spacer Монистра 11x8mm,одговара шарм хривнија M00635
Материјал :
Бакар
Големина на :
Прибл : 3мм кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Светла Бела Сјае
Количина :
Ќе добиете 400 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка

Други карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Метал
Техника:
позлата
Број На Модел На:
M00635

Најдобри понуди