Додатоци додатоците женски зајакот дизајн долг ѓердан Фабрика трговија на Големо

Додатоци додатоците женски зајакот дизајн долг ѓердан Фабрика трговија на Големо

DEN 140.00
DEN 155.04
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Розова
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
3-5cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
76+8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00196
Бренд Име:
kissme
синџир дебелина:
51cm-80см
дали мулти-слој:
q17
дали inlaying:
злато позлатен inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
продолжување на синџирот:
10cm подолу
Pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди