PAPST 6250MG1 AC напон 220v 16055 160mm 230CFM инверторот серверот full-метал axial вентилаторот за ладење

PAPST 6250MG1 AC напон 220v 16055 160mm 230CFM инверторот серверот full-метал axial вентилаторот за ладење

DEN 4705.00
DEN 6191.52
 

Тековен
Количина на стоки


Број На Модел : 16055
Напон : AC 220 ~ 230 V
Големина на : 160 * 160 * 55мм
Фреквенција : 50/60 (Hz)
Моќност : 45 (W)
Бучава : 50 (дб-А)
Рамка : спреј алуминиум
Сечилото : спреј железо остава
Имајќи : двоен топката имајќи;
Оперативен напон : 220 V (напон спектар : 185 V да 245 V)
Амбиентална температура (° C) : -10 ° C до 80 ° C S : (топката имајќи)

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Бренд Име:
papst
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
6250MG1
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Живот:
50000 часа
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди