7*10ММ 76Pcs/Пакет Природата Накит Мушка Изгубат Насоки Овална Стил Полу-скапоцени камења Накит Монистра

7*10ММ 76Pcs/Пакет Природата Накит Мушка Изгубат Насоки Овална Стил Полу-скапоцени камења Накит Монистра

DEN 802.00
DEN 911.52
 

Тековен
Количина на стоки

Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Fed EX/DHL, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Fed EX/DHL ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Материјал : Природни Ахат & Боење ( тоа е ахат, а не камен )
Големина : 7*10мм
Дупка : 1mm
MOQ : 2 жици = 78pcs = 1 пакет
Напомена : plz изберете 1 вид на боја во 1 пакет.
виолетова,жолта,сина,розова.
-7.56 /торба
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
5466123
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.8g
Бренд Име:
Starflalling Песна
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
7mm

Најдобри понуди