АА Монголија Маало Лак за Коса 30 250g

АА Монголија Маало Лак за Коса 30 250g

DEN 5105.00
DEN 5374.08
 

Тековен
Количина на стоки


Лак За Коса
Модел Бр. : Нема.АА
Должина : 30"/76cm
Нето Тежина : 250g
Монголија Маало Лак За Коса

Други карактеристики

Број На Модел На:
AA
Употреба:
Универзална

Најдобри понуди