Маслото Репродукција на Лен Платно,сина танчери од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот, рачно изработени,Музеј на Квалитетот

Маслото Репродукција на Лен Платно,сина танчери од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки

тоа е важно за меѓународен бизнис.Ве молиме не заборавајте да се прошири на Превозот време за да 20days на вториот ден по договорено плаќање.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Museam Квалитет, 100% рачно изработени на Лен Платно со увоз на нафта
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна. Ви благодариме!
Добра Услуга :
100% спаси купи guarentee,Ако не сте задоволни со сликата за било која причина, можете да го вратите во рок од 14days со 100% moneyback,треба само да се плати за враќање поштарина
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. ако повеќе од 3 парчиња, Превозот време треба да биде 30days.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 36x36
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
ED059
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди