Моден дизајнер кожа за на рака машки автоматско тока појаси за мажи автентични girdle тренд мажите ремени ceinture,cinto masculino

Моден дизајнер кожа за на рака машки автоматско тока појаси за мажи автентични girdle тренд мажите ремени ceinture,cinto

DEN 767.04
 

Тековен
Количина на стоки


унисекс појас :
материјал : кожа
големина : 110-130*3.5 см
боја : црна/бела
пол : унисекс
пакување : пп торба

Други карактеристики

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.5 см
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Тока Должина:
7cm
Појаси Материјал:
Метал,Cowskin
Тока Ширина:
4.5 cm
Број На Модел На:
FB1017

Најдобри понуди