7*10ММ 76Pcs-2strands/Пакет Природата Накит Мушка Изгубат Насоки Овална Стил Полу-скапоцени камења Накит Монистра

7*10ММ 76Pcs-2strands/Пакет Природата Накит Мушка Изгубат Насоки Овална Стил Полу-скапоцени камења Накит

DEN 671.00
DEN 762.72
 

Тековен
Количина на стоки


Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот
(за некои coutries, не секој, ве молиме контактирајте со нас пред цел ^^)
Функција :
100% Сосема Нов
Материјал : природни 100% ахат & боење
Боја : ( plz изберете 1 боја во 1 pack)
Големина : 7*10мм
Дупка : 1mm
Пакет : OPP вреќа
Пакет Содржина :
76 компјутери-2 насоки / пакет
Природни 100% Ахат

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
14132213
Објектот Тежина:
0.5g
Бренд Име:
Starflalling Песна
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
7mm

Најдобри понуди