Жешка мода накит 30pcs хируршки нерѓосувачки челик со dangle Молња Мали мешани бои обрачот Поддршка Earring Бесплатен превозот

Жешка мода накит 30pcs хируршки нерѓосувачки челик со dangle Молња Мали мешани бои обрачот Поддршка Earring

DEN 1017.12
 

Тековен
Количина на стоки


*Detial
1.metials : хируршки нерѓосувачки челик
2.пакување : 30pieces/многу
3.Тип : обрачот earring,поддршка earring, earring
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.внатрешен дијаметар големина : 9mm
8.широк : 4mm
9.вратило : 1.0mm X6mm
10.боја : како на сликата покаже засвири
11.Место на Потекло : Кина (Копно)
12.испорака време : 7-30days.
13.стил : мали hoope,dangle Молња
14.пакување :
а) мешан 3 бои (сребрена,црна,злато) 10pcs/боја
15.Голем за да може да се прифати , се произведуваат MOQ : 300pairs/големина/боја
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Други карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
hp-008
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Големина (Должина * Ширина):
4*13mm
meterial:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
Earring
Стил:
со dangle Молња
моден или парична казна:
Моден
Големина:
4mm*9mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
сребрена,црна,златна
is_customized:
Yes

Најдобри понуди