За Делта BFB1012M 9CM 97*94*33MM 9733 12V 0.85 НА турбо компресор компјутер сервер инверторот фанови кулер

За Делта BFB1012M 9CM 97*94*33MM 9733 12V 0.85 НА турбо компресор компјутер сервер инверторот фанови кулер

DEN 620.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


Б ранд : Делта
Големина : 97 * 97 * 33 MM
Модел : BFB1012 M
Напон : 12 V
Актуелни : 0.85 На
Брзина : 3200 RPM
Правец на : 22.6 CFM
Бучава : 49 D-БА
Плоча приклучок : 3pin

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
BFB1012M
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди