GT35 GT3582R GT3582 А/Р. 70 турбина компресор A/R1.06 T3 страната на нафта и вода 4 гром 400-600HP турбополнач turbo

GT35 GT3582R GT3582 А/Р. 70 турбина компресор A/R1.06 T3 страната на нафта и вода 4 гром 400-600HP турбополнач

DEN 9830.00
DEN 12288.00
 

Тековен
Количина на стоки


GT3582 R-1 Турбополнач турбо Турбо Модел GT3582 GT35 GT3582 R Компресор Детали A/R 0.70 Воздух Влезот 4" Воздух Излезот 2.5" Inducer на македонија (61.4 mm Exducer 82 mm Турбина Детали A/R 1.06 Турбина Страната Стандард T3 Издувен Вентил 4 Гром Inducer 67.85 mm Exducer 62.3 mm Имајќи Вид влажни плови имајќи / Journal имајќи Ладење Тип на масло и вода за ладење Wastegate Нема 400 коњски сили-600 HP Гаранција од Една Година се Прифаќаат Плаќање Pay-pal,T/T,Банкарски,Western Union, Qi Wi Паричникот Брод На Светот Внимание Објектот ќе биде пратена како на слика шоу. Објектот ќе биде предаден во 1-3 работен ден по расчисти исплата. Онлајн следење на информации ќе бидат доставени до вас. Професионалната Инсталација е препорачливо, без настава се вклучени Брод Време Обично 3-7 дена објект пристигнале преку EMS,DHL,Fed Ex ако царинење царинска се одвива непречено. Обично 15-35 дена објект пристигнале преку Кина пост воздух парцела. Доколку имате посебни барања за изразат начин, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред цел.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
12.5inch
Материјал Тип:
како Слика
Име На Модел:
GT3582-1
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Тежина:
8kg
Специјални Функции:
како Слика
Автомобил Производител:
Заменлив

Најдобри понуди