Делта AFB0612EHE DC12V 1.68 НА 60*60*38 четири-жица за поддршка на PWM axial насилство вентилаторот за ладење

Делта AFB0612EHE DC12V 1.68 НА 60*60*38 четири-жица за поддршка на PWM axial насилство вентилаторот за ладење

DEN 984.00
DEN 1295.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд ДЕЛТА
Модел AFB0612 EHE
Големина 60 * 60 * 38mm
Имајќи Superflo (двоен топката имајќи)
Стандарден напон DC 12 V
Електрична струја 1.68 На
Се одржуваат на оптимално континуирана операција Време 80,000 часа
Фан полнач 4-пински конектор ( Види физичката слика на Dell оригиналните приклучок, ќе треба да ја промени плоча 4 P Порака Опис)
Функција на Одржување на слободни двојно топката лого, долг живот Се доволни за ладење на воздухот волумен и притисок

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0612EHE
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди